Cyfrowe miasto

Karta mieszkańca

Karta mieszkańca

Cyfrowa przestrzeń miejska, która przekształca sposób, w jaki mieszkańcy korzystają z usług miejskich, oferując im wygodę, personalizację i dostęp do szerokiej gamy korzyści.

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
30 +
ŚREDNIA OCENA OD KLIENTÓW
5 .0
LATA DOŚWIADCZENIA
8

Cyfrowa przestrzeń Twojego miasta

Innowacyjne rozwiązanie, mające na celu umocnienie więzi pomiędzy mieszkańcami a miastem.

  • Dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego mieszkańca, zawierający zniżki, kupony, i inne korzyści profil użytkownika.
  • Mechanizm zniżkowy – unikalny system, który umożliwia współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami i oferowanie atrakcyjnych zniżek mieszkańcom.
  • Interaktywny harmonogram wydarzeń oraz wiadomości miasta
  • Dedykowany panel Urzędu, pozwalający na pewne zarządzanie aplikacją, użytkownikami, partnerami oraz innymi modułami

Karta Mieszkańca w pełni dopasowana do unikalnych potrzeb Twojego miasta

Karta Mieszkańca w pełni dopasowana do unikalnych potrzeb Twojego miasta

Dobierz moduły odpowiednie do preferencji Twojego miasta i skomponuj aplikację mobilną niczym puzzle

Profil mieszkańca

Wygodne wnioski o kartę mieszkańca online oraz wirtualna karta w telefonie każdego mieszkańca. Możliwość stworzenia różnych grup, którym przysługują zniżki (Karta Mieszkańca, Juniora, Seniora)

Nowoczesne technologie

Wykorzystujemy technologie, które umożliwiają komponowanie funkcjonalności nieco puzzli i zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi urządzeniami mobilnymi oraz bezpieczeństwo danych. 

Mechanizm zniżkowy

Unikalny system, który umożliwia współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami i oferowanie atrakcyjnych zniżek mieszkańcom.

Mapa partnerów

Interaktywna mapa miasta z zaznaczonymi lokalizacjami partnerów programu, umożliwiająca łatwe odnalezienie miejsc oferujących zniżki i promocje dla posiadaczy Karty Mieszkańca oraz dedykowana platforma dla firm.

Wsparcie biznesu

Wygodny katalog, wspierający lokalne przedsiębiorstwa przez promowanie ich ofert wśród mieszkańców, wzmocnienie lokalnej gospodarki i tworzenie wspólnoty wspierającej lokalny handel.

Kody kreskowe

Generator kodów kreskowych dla mieszkańców umożliwiający korzystanie z zniżek i promocji w punktach partnerskich oraz czytnik kodów dla partnerów programu.

Wydarzenia

Kalendarz lokalnych wydarzeń, wystaw, koncertów i innych atrakcji, z opcją filtrowania wydarzeń według zainteresowań i możliwością zakupu biletów lub rejestracji online.

Panel Urzędu

Interfejs administracyjny dla przedstawicieli Urzędu miasta, umożliwiający zarządzanie programem, monitorowanie aktywności użytkowników i analizowanie danych.

Potrzebujesz więcej informacji?

Ankiety i statystyki

Narzędzie umożliwiające przeprowadzanie badań opinii i ankiet wśród mieszkańców na tematy związane z życiem miasta i rozwojem lokalnych usług. Analizy danych i generowania raportów

System powiadomień

Mechanizm dający możliwość wysyłać powiadomienia o ważnych informacjach. Możliwości komunikacji z mieszkańcami za pomocą aplikacji, newslettera i powiadomień push.

Integracja z systemami

Możliwość integracji z istniejącymi systemami miejskimi, takimi jak systemy transportowe, edukacyjne, zdrowotne, w celu zapewnienia kompleksowej obsługi mieszkańców.

Programy lojalnościowe

Integracja programów lojalnościowych oferowanych przez partnerów z aplikacją, umożliwiająca użytkownikom zbieranie punktów i korzystanie z dodatkowych korzyści.

Programy specjalne

Oferty dla rodzin i dzieci, Programy dla seniorów, Zdrowie i opieka społeczna, Kultura i wiedza oraz wiele innych przydatnych modułów dla polepszenia życia mieszkańców oraz podnoszenie jakości usług.

Odkrywanie miasta

Specjalnie zaprojektowany moduł dla turystów: wirtualny przewodnik, atrakcje, infrastruktura, baza turystyczna, rekomendacje, interaktywna mapa i wiele innych możliwości.

Zaplanuj już dziś! Cyfrową przestrzeń Twojego miasta

Umów się na bezpłatną konsultację, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Korzyści dla miasta oraz mieszkańców

Korzyści dla miasta oraz mieszkańców

Zwiększenie zaangażowania społeczności i transparentność działań urzędu, co buduje silniejszą i bardziej zintegrowaną społeczność miejską.

Karta Mieszkańca to nie tylko aplikacja – to klucz do lepszego, bardziej zintegrowanego i dynamicznego życia miejskiego.

NLP

Promocja lokalnej gospodarki

Aplikacja stymuluje lokalną gospodarkę, zwiększając obroty lokalnych biznesów.

Karta Mieszkańca to nie tylko aplikacja – to klucz do lepszego, bardziej zintegrowanego i dynamicznego życia miejskiego.

NLP

Promocja lokalnej gospodarki

Aplikacja stymuluje lokalną gospodarkę, zwiększając obroty lokalnych biznesów.

generative AI

Zwiększenie zaangażowania ludzi

System zwiększa zaangażowanie mieszkańców w życie miasta, ułatwiając im dostęp do informacji o wydarzeniach kulturalnych, społecznych oraz o lokalnym biznesie.

computer vision

Promocja turystyki lokalnej

Zwiększa zainteresowanie turystów oraz mieszkańców, prezentując unikalne atrakcje i kulturę miasta, promując lokalny biznes i ciekawe miejsca w najbliższym otoczeniu.

data analysis

Budowanie współczesnej marki miasta

Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych technologii, miasto staje się liderem w zakresie innowacji, przyciągając inwestycje, turystów i podnosi jakość życia mieszkańców.

Dlaczego my? Appricotsoft & 3Step

Podłączamy marki oraz naszą ekspertyzę w celu świadczenia jeszcze lepszych usług i dostarczania najlepszej jakości produktów IT.

Co nas wyróżnia?

  • Wiele realizacji zakończonych sukcesem
  • Indywidualny charakter aplikacji
  • Wiedza ekspercka z różnych dziedzin
  • Doświadczenie w realizacji projektów miejskich oraz turystycznych dla miast oraz gmin
  • Dopasujemy produkt do potrzeb Twojego miasta i doradzimy w każdym pytaniu

Proces tworzenia aplikacji

Rozwój produktu to proces tworzenia unikalnego doświadczenia użytkownika, który pokochają mieszkańce Twojego miasta. Tworzymy rozwiązania, które są łatwo skalowalne, dostosowane do zmieniającego się środowiska technologicznego, preferencji i potrzeb użytkowników.

01.

Określamy potrzeby użytkowników, cele biznesowe oraz funkcjonalności aplikacji.

02.

Wizualizują struktury aplikacji, dopasowanej do kolorystyki miasta.

03.

Implementacja zaplanowanych funkcji aplikacji.

04

Finalne testy, poprawki oraz oficjalne uruchomienie aplikacji dla mieszkańców.

05.

Bieżące monitorowanie, aktualizowanie i doskonalenie aplikacji w razie potrzeby.

Zastanawiasz się, czy Appricotsoft jest właściwym partnerem dla Twojego miasta?

Umów się na bezpłatną konsultację z naszymi ekspertami, która pozwoli nam lepiej zrozumieć potrzeby Twojego miasta. A Tobie daje możliwość sprawdzenia, jak może wyglądać współpraca z nami.